EU250270-1
EU280305-1
EU280310
Product details for
EU250270-1
d
250 mm
L
16 mm
Characteristics
Libisemiskiirus max.
- 0,5 m/s
Montaaž
- suletud soontes A
- avatud soontes B
Materjal
- polyurethane (PUR)
Rakendamine
- Meetermõõdustik
Rakendus
- Hüdraulika
Temperatuur max.
- 80 °C
Temperatuur min.
- −30 °C
Töörõhk
- 400 bar